Category Archives: Alternative

Skieppetyk - Bombarje - Better As Seks! (CD, Album)

Posted on by

8 thoughts on “ Skieppetyk - Bombarje - Better As Seks! (CD, Album)

  1. Enis Bytyqi - Jena - ZzapnChriss Onrecords Shkarko këngën në formatin mp3 me kualitet maksimal @aralrajassargasmoogujin.xyzinfooni me një click!

  2. Hip-hop ylli, Gjiko, është njëri prej artistëve më të pëlqyer shqiptarë posaçërisht për gjeneratat e reja. Ai së fundmi është rikthyer me një ‘freestyle’ për fansat e tij të shumtë, para lansimit të projektit të ri. Në llogarinë e tij personale në Instagram, Gjiko ka publikuar një video të shkurtër duke bërë ‘freestyle’.

  3. Këngët më të mira I Kom - Tingulli 3Nt71,; Origjinale - Aurela Gace71,; Delicius - Dafina Rexhepi65,; Vibe - 2po2, Tuna & Dafina63,; E Lype E Gjete - B-genius53,; Jena Mbreter - Noizy51,; Ma E Mira - Capital-t51,; Lej Flleshat - Mc Kresha49,; Amazing Girl - Dafina Zeqiri48,; Si Manekene - Tds48,; 3 Tyma - Noizy47,; Ndarja - Mimoza Shkodra46,

  4. Best-KS Ju mundeson, muzik shqip , mp3 shqip, kenge shqip, shqip mp3, shkarko muzik anglisht.

  5. Bombastike dhe super seksi Fanny Neguesha ka treguar trupin e saj të mrekullueshëm në Riccione, ku po kalon pushimet me shoqërinë, ndërkohë që i dashuri i saj Mario Balotelli është duke shijuar pushimet vetëm në ishullin grek, Mykonos. Çifti është vetëm një hap .

  6. enis bytyqi Pershendetje, ju kerkuat per termin enis bytyqi dhe arkiva e muzikes shqiptare mp3 tek aralrajassargasmoogujin.xyzinfo tregon se termi "enis bytyqi " eshte kerkuar ne te kaluaren edhe nga vizitore te tjere te kesaj aralrajassargasmoogujin.xyzinfo ket arsye ne kemi arkivuar cdo rezultat te mundshem qe mund te ket ky term ne boten e muzikes mp3 shqiptare te internetit.

  7. Streaming Audio Recorder მუსიკების გადმოწერა რადიოსთან კავშირი ვიდეო.

  8. Синоќа во спортската сала “Борис Трајковски” во Скопје се одржа концертот во чест на Тоше Проески. Одново одекнаа неговите најголеми хитови, .

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *